Darko Mladić: Uspjeli smo da generalu Mladiću ne bude amputirana noga

12.11.2024. 21:51
0
IZVOR: srna.rs

U Međunarodnom rezidualnom mehanizmu za krivične sudove u Hagu namjeravali su da generalu Ratku Mladiću odsijeku nogu zbog infekcije, ali je to izliječeno, izjavio je večeras u Bijeljini generalov sin Darko Mladić.

Darko Mladić je rekao da je njegov otac u veoma teškom zdravstvenom stanju, da je od aprila u krevetu, nepokretan i veoma slab, ali da se još bori i da se trude da ga održe u životu.

- Mi se nismo obraćali javnosti duži period, jer smo imali zahtjev prema tribunalu da ga puste na liječenje. Nažalost, oni su nas u petak odbili, ali su bili namjerili da mu sijeku nogu zbog infekcije koju je imao. Borili smo se da ne dođe do toga i da ga izvučemo na liječenje. Hvala Bogu, taj dio je izliječen i uspjeli smo ga spasiti, da mu ne bude amputirana noga - izjavio je Mladić novinarima.

Komentari 0
Povezane vijesti
Stigao izvještaj jednog ljekara vještaka o stanju generala Mladića Stigao izvještaj jednog ljekara vještaka o stanju generala Mladića
Darko Mladić: Generalu sve lošije Darko Mladić: Generalu sve lošije
Darko Mladić: Stanje generala dramatično loše Darko Mladić: Stanje generala dramatično loše
Najčitanije
  • Najavljeni prekidi električne energije
    8h 56m
    0
  • Šehovac: Formiranje Vojske Republike Srpske bilo presudno za odbranu srpskog naroda i stvaranje Srpske
    10h 38m
    0
  • U čast Srećka Forcana odigran memorijalni košarkaški turnir u Rogatici
    10h 2m
    0
  • Sutra istorijski čas za paljanske osnovce na "Novom Zejtinliku" na Sokocu
    6h 20m
    0
  • Tuševljak: Vojska Republike Srpske bila presudna za opstanak srpskog naroda
    8h 36m
    0