Detalji ubistva u Palama

22.02.2025. 21:35
1
IZVOR: glassrpske.com

Muškarac koji je pronađen mrtav u porodičnoj kući u Palama je S.J. (68), a prvi rezultati istrage ukazuju da je izboden nožem, saznaje ATV.

Zbog sumnje da se može dovesti u vezu sa ovim zločinom u PS Pale je priveden je sin žrtve, koji se nalazi na daljoj obradi.

Kako nezvanično saznaje ATV, zločin su prijavile komšije koji su primjetili tijelo S.J. te su o svemu obavijestili policiju.

Uviđaj na licu mjesta je i dalje u toku, a osim policija na terenu je i dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Istočnom Sarajevu koji rukovodi uviđajem.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Krystle Gettinger 23.02.2025. 17:09
    Hello,

    Could you please share your offer along with pricing details if available? We are very interested and looking forward to your response.

    Best regards
Povezane vijesti
Mijović prvak BiH za poletarce, Škrba viceprvak BIH za seniore Mijović prvak BiH za poletarce, Škrba viceprvak BIH za seniore
U januaru rođene 32 bebe u porodilištu Bolnice „Srbija“ U januaru rođene 32 bebe u porodilištu Bolnice „Srbija“
Sjednica Predsjedništva Boračke organizacije sutra u Istočnom Sarajevu Sjednica Predsjedništva Boračke organizacije sutra u Istočnom Sarajevu
Najčitanije
  • Vještaci medicinske struke saglasni da Dudaković nije sposoban za suđenje
    23h 18m
    17
  • Pritvor muškarcu osumnjičenom za pokušaj ubistva u Istočnom Novom Sarajevu
    19h 12m
    1
  • Nikola Popovac i Dejan Đerić trče za pomoć onima kojima je najpotrebnija
    18h 15m
    0
  • Pale: Konkurs za dodjelu opštinskih stipendija
    23h 21m
    0
  • Bačena bomba na kuću Zdravka Čolića
    3h 21m
    0