Đogo: Ovo je uspjeh za jednog rekreativca

17.07.2020. 12:10
2
IZVOR: Katera

Trejl-trka "Termag čelendž rejs" na Jahorini okupila je prošlu nedjelju 221 takmičara iz osam zemalja.

Među učesnicima ovogodišnje trke bio je i profesor Ekonomskog fakulteta na Palama i kandidat za načelnika ove opštine, doktor Marko Đogo.

Na 13 kilometara dugoj stazi Đogo je zauzeo 28. mjesto od ukupno 161 takmičara, a pobjednici su bili Miloš Čolić i Emina Begić.

Kako ističe sam Đogo, za rekreativca kao što je on, ovo je veliki uspjeh.

Hotel "Termag" na Jahorini je uz podršku Turističke organizacije "Jahorina" ove godine uspješno organizovao još jednu Termag čelendž rejs, na kojoj su takmičari učestvovali u tri odvojene trke na 47, 23 i 13 kilometara brdskih staza po blatu, kiši, kamenju, šumi sa raznim vještačkim preprekama.