Đoković ide na Australijan open

08.12.2021. 09:58
0
IZVOR: nezavisne.com

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković prijavljen je za Australijan open.

Prvi Grend slem sezone igraće se od 17. do 30. januara u Melburnu.

Mnogo se pričalo o tome da li će Novak Đoković igrati u Australiji, pošto nije vakcinisan i nevakcinsani teniseri neće moći da igraju u Melburnu.

Đoković još nije otkrio da li se vakcinisao, ali polako se može naslutiti da jeste.

Prijavljen je zvanično za Australijan open, gdje mogu da igraju samo vakcinisani teniseri, kao i na ATP Kupu, gdje je takođe prijavljen.

Svi koji budu igrali u Sidneju na ATP Kupu igraće i u Melburnu na Australijan openu, saopštio je direktor ATP Kupa.

Među prijavljenima za Australijan open nema Rodžera Federera i Stena Vavrinke, od velikih imena.

Komentari 0
Povezane vijesti
Đoković zbog povrede odustao od mastersa u Madridu Đoković zbog povrede odustao od mastersa u Madridu
Đoković se povukao sa Mastersa u Majamiju zbog povrede Đoković se povukao sa Mastersa u Majamiju zbog povrede
Đoković večeras u dublu Đoković večeras u dublu
Najčitanije
  • Sjećanje na Predraga Pekija Lasicu: Čovjek pobjedničkog kova
    14h 37m
    11
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    9h 29m
    15
  • Opština Pale: Obavještenje
    12h 21m
    0
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    2h 7m
    0
  • Dođe li do krvi, opet ćemo biti prvi: Šta otkrivaju pisma Desanke Maksimović ruskim prevodiocima
    6h 31m
    0