Đoković izgubio od Medvedeva

19.11.2020. 08:55
0
IZVOR: Tanjug

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković izgubio je sinoć od Rusa Danila Medvedeva sa 6:3, 6:3, u 2. kolu grupe “Tokio 1970” na ATP finalu u Londonu.

Medvedev se ovom pobjedom sa skorom 2-0 plasirao u polufinale, dok će se Đoković, u petak, za mjesto u završnici boriti protiv Nijemca Aleksandra Zvereva.

Zverev je juče savladao Argentinca Dijega Švarcmana sa 6:3, 4:6, 6:3.

Komentari 0
Povezane vijesti
Đoković zbog povrede odustao od mastersa u Madridu Đoković zbog povrede odustao od mastersa u Madridu
Đoković se povukao sa Mastersa u Majamiju zbog povrede Đoković se povukao sa Mastersa u Majamiju zbog povrede
Đoković večeras u dublu Đoković večeras u dublu
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    21h 24m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    2h 25m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    3h 27m
    0
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    21h 10m
    1
  • Odličan nastup Džudo kluba „Randori“ na Prvenstvu BiH u Sarajevu
    17h 39m
    0