Džudo klub „Randori“ učestvovao je na Prvenstvu BiH za seniore do 23 godine, koje je proteklog vikenda održano u Sarajevu.
Kako navode iz „Randori“ kluba, u ekipnom plasmanu za muške ekipe, klub se plasirao na 3. mjesto u BIH, a prošle sedmice je dobio titulu najbolje ekipe u RS za seniore do 23 godine.
Aleksa Curović je u kategoriji +100 kg osvojio zlatnu medalju i na taj način objedinio titulu prvaka Republike Srpske i BiH.
Bronzanu medalju u kategoriji +100 osvojio je Darijo Gašić, a u kategoriji do 60 kg bronzu je osvojio Lazar Lazarević.
Nenad Krajišnik se u kategoriji -73 kg plasirao na 5.mjesto.