Đoković u trećem kolu Ju-Es opena, Đere predao meč

29.08.2024. 09:01
0
IZVOR: srna.rs

Novak Đoković plasirao se u treće kolo teniskog turnira Ju-Es opena u Njujorku, nakon što mu je Laslo Đere predao meč.

Srpski duel u drugom kolu Ju-Es opena okončan je poslije dva seta, a Đere je predao meč Đokoviću u trenucima kada je gubio 6:4, 6:4, 2:0.

Težak meč za oba tenisera trajao je dva sata i 12 minuta.

Đokoviću će u narednom kolu rival biti Aleksej Popirin pošto je Australijanac bio bolji od Pedra Martineza iz Španije sa 3:0 u setovima.

Novak Đoković postao je prvi teniser u istoriji koji na svakom grend slem turniru ima bar po 90 pobjeda.

Prolazak u treće kolo Ju-Es opena Đokoviću je 90. pobjeda na Otvorenom prvenstvu Amerike u karijeri kojom je došao do novog rekorda.

Komentari 0
Povezane vijesti
Menšik se povukao, Đoković ide direktno u četvrtfinale Menšik se povukao, Đoković ide direktno u četvrtfinale
Đoković u osmini finala Australijan opena Đoković u osmini finala Australijan opena
Đoković rutinski do trećeg kola Australijan opena Đoković rutinski do trećeg kola Australijan opena
Najčitanije
  • Istorijska zanimljivost: Sveti Sava se upokojio na današnji dan
    10h 44m
    0
  • Osnovano Udruženje laboratorijskih i sanitarnih inženjera Republike Srpske
    22h 34m
    5
  • Policija se oglasila o pronalasku nestale žene u Gacku
    7h 59m
    0
  • Berjan: Umjesto masovnih hapšenja zbog izbornih krađa, od kradljivaca prave žrtve!
    5h 39m
    0
  • Tuča navijača "Crvene zvezde" i "Torcide" u Tuzli, povrijeđena 23 lica
    10h 17m
    5