Đoković: Za Banjaluku i Sarajevo ne brinem, vrlo vjerovatno idemo tamo!

29.05.2020. 14:00
0
IZVOR: mondo

Prvi reket svijeta Novak Đoković uvjeren je da Adrija Tur neće mimoići BiH.

Prvobitni planovi za održavanje teniskog turnira Adrija Tur zakazao je Banjaluku i Sarajevo kao posljednje u turneji Novaka Đokovića.

S obzirom da su najavljeni, a potom i stavljeni pod upitnik od strane samog prvog reketa planete, i dalje je situacija neizvjesna, međutim, u razgovoru za "Sportski žurnal" Nole je uvjeren da će putovati u BiH.

- Banjaluka će biti potvrđena uskoro, vrlo vjerovatno idemo tamo. Za Banjaluku i Sarajevo se ne brinem. I Banjaluka i Sarajevo i Crna Gora treba da se potvrde početkom sljedeće nedjelje i zato ne mogu da kažem zasigurno da ćemo ići tamo ali šanse su više od 90 odsto za sva tri turnira - izjavio je Đoković.

Najbolji teniser svijeta danas je u Ministarstvu spoljnih poslova Srbije dobio Povelju za doprinos promociji Srbije u svijetu, a prema najavama, Đoković će 3.i 4. jula biti gost Banjaluke, dok je za dan kasnije zakazan meč sa Damirom Džumhurom u Sarajevu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Skok Đokovića na ATP listi Skok Đokovića na ATP listi
Siner: Novak je najbolji u istoriji! Siner: Novak je najbolji u istoriji!
Đoković bez finala Rolan Garosa Đoković bez finala Rolan Garosa
Najčitanije
  • Klimama na fasadi otkucava sat
    12h 26m
    0
  • Božović: Skupština SDS-a raspravljaće o zahtjevu za ostavku Miličevića
    15h 53m
    3
  • Opština Istočna Ilidža stipendirala 65 najuspješnijih studenata
    20h 32m
    0
  • Kotlić fest 2025. u Trnovu 29. juna
    22h 45m
    0
  • Uroš Blažić i njegov otac pravosnažno osuđeni na po 20 godina zatvora
    16h 27m
    1