Đorđu Joksimoviću po kom je snimljen film "Otac" vraćena djeca

21.10.2021. 10:55
0
IZVOR: Tanjug

Đorđe Joksimović, kojem su 2015. godine oduzete tri maljoletne kćerke, a on pet puta pješačio iz Kragujevca do Beograda kako bi apelovao na nadležne da mu djecu vrate, danas je konačno sa svojim kćerkama.

Joksimović je za Tanjug rekao da je preuzeo djecu iz hraniteljske porodice, nakon pravosnažne presude.

On je prije par dana započeo i štrajk glađu, koji je prekinuo nakon što su  iz Centra za socijalni rad pozvali njegovog advokata i naveli da će za pet dana sve zakonske procedure u vezi sa presudom biti završene, a djeca vraćena.

Direktorka Centra za socijalni rad Jelena Mitrović za Tanjug je potvrdila da su sve zakonske procedure poslije sudske odluke o vraćanju roditeljskog prava Joksimoviću završene.

O Joksimovićevom slučaju reditelj Srdan Golubović snimio je film "Otac".

Komentari 0
Povezane vijesti
Istočna Ilidža: Molba za pronalazak smještaja za dvije djevojčice sa Kosova i Metohije Istočna Ilidža: Molba za pronalazak smještaja za dvije djevojčice sa Kosova i Metohije
Časnom pojasu Presvete Bogorodice u Beogradu se poklonilo više od 1,1 milion ljudi Časnom pojasu Presvete Bogorodice u Beogradu se poklonilo više od 1,1 milion ljudi
Sutra ispraćaj Časnog pojasa Presvete Bogorodice Sutra ispraćaj Časnog pojasa Presvete Bogorodice
Najčitanije
  • Paja Jovanović - Na platnima sačuvao identitet srpskog naroda
    15h 20m
    0
  • Valentina Tereškova, tekstilna radnica i prva žena u svemiru
    7h 13m
    0
  • Program manifestacije "Dani Kasindolskog bataljona"
    14h 14m
    0
  • Nova zgrada policije u Istočnom Sarajevu najbolja i najopremljenija
    4h 12m
    1
  • „Pohod na klanac“ - hodočašće i odavanje počasti svim palim borcima Kasindolskog bataljona
    8h 43m
    0