Doček pravoslavne Nove godine na Trgu Srbija uz koncert Dejana Matića

02.01.2022. 14:00
0
IZVOR: KATERA

Opština Istočno Novo Sarajevo za sve sugrađane organizuje muzički koncert Dejana Matića povodom dočeka pravoslavne Nove godine, 13. januara na Trgu Republike Srbije.

Početak koncerta predviđen je za 22.30 časova, a građani će moći na trgu da probaju besplatno kuvano vino.

U ponoć biće priređen vatromet.

Koncertom Dejana Matića ujedno će biti završena i ovogodišnja manifestacija "Zima u Istočnom Novom Sarajevu", koja je počela 22. decembra 2021. godine.

Komentari 0
Povezane vijesti
U Istočnom Sarajevu održano predavanje o strateškom planiranju zdravstvene zaštite u BiH U Istočnom Sarajevu održano predavanje o strateškom planiranju zdravstvene zaštite u BiH
Sutra izbor sportiste Opštine Istočno Novo Sarajevo Sutra izbor sportiste Opštine Istočno Novo Sarajevo
U Petrovićima izgorjeli garaža i vozilo (FOTO) U Petrovićima izgorjeli garaža i vozilo (FOTO)
Najčitanije
  • Da se ne zaboravi: Stradanje srpskog svata na Baščaršiji - Dan kada je sve počelo
    14h 28m
    17
  • Svaka avlija armija (Drugi dio)
    14h 58m
    15
  • „Slavit' ovaj dan mogu samo debelo zaostali ljudi“
    10h 40m
    0
  • Veče sa Matijom Bećkovićem u Istočnom Novom Sarajevu
    11h 43m
    0
  • Dan žalosti u Srpskoj
    14h 48m
    0