Dr Danica Grujičić objavila: Nažalost, i ja sam pozitivna

24.08.2020. 21:10
0
IZVOR: nezavisne.com

Direktor Instituta Srbije za onkologiju i radiologiju Danica Grujičić objavila je na svom Fejsbuk profilu da je pozitivna na virus korona.

"Nažalost, i ja sam pozitivna na kovid! Hvala svima na porukama i rečima podrške."

Ona je navela da je dobro i da je najgore prošlo, te da je još ostao određen period izolacije. Doktorka se nada da će vrlo brzo ponovo biti u bijelom mantilu na svom radnom mjestu.

-Čuvajte se! Posebno želim da skrenem pažnju mojim pacijentima i generalno svim onkološkim pacijentima (pogotovo onima koji su procesu primanja terapije), većina ljudi će proći sa malim ili neprimetnim simptomima, ali ljudi koji imaju sistemske bolesti i narušen imuni sistem moraju se posebno čuvati. Izbegavajte velike skupove i gužve, porodice onkoloških pacijenata takođe posebno molim da vode računa o svojim najmilijima! Čuvajte se- poručila je dr Grujičić.

Komentari 0
Povezane vijesti
Gripa i korona ponovo pune ambulante u Srpskoj Gripa i korona ponovo pune ambulante u Srpskoj
Solaković tvrdi da zna zašto se pojavila epidemija karcinoma: "Bolje da su bacili atomsku bombu nego taj virus" Solaković tvrdi da zna zašto se pojavila epidemija karcinoma: "Bolje da su bacili atomsku b...
U vrijeme korone novac nosili u US Nenada Stevandića (VIDEO) U vrijeme korone novac nosili u US Nenada Stevandića (VIDEO)
Najčitanije
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    23h 56m
    0
  • Jako nevrijeme pogodilo opštine Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža
    7h 17m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Besplatan prevoz za učenike i penzionere
    7h 40m
    0
  • "Konferencija beba", najljepši i najveseliji događaj u Istočnoj Ilidži, 26. juna
    11h 9m
    0
  • Opština Pale: Javni poziv zajednicama etažnih vlasnika
    4h 35m
    0