Dvanaest medalja za „Randori“ u Vitezu

19.12.2022. 11:50
0
IZVOR: katera.news

Na međunarodnom džudo turniru u Vitezu, održanom u subotu, nastupili su takmičari Džudo kluba „Randori“.

Džudisti „Randorija“ su se sa ovog takmičenja vratili bogatiji za 12 medalja, od kojih su dvije zlatne, četiri srebrne i šest bronzanih, a ponijeli su i titulu najbolje ekipe u kategoriji starijih pionira.

Zlatne medalje osvojili su Veljko Novaković i Dunja Jovičić, dok su se srebrnim okitili Lazar Lazarević, u kategoriji mlađih i starijih pionira, Mila Jovičić i Dragoljub Taušan.

Bronzane medalje prilale su Milošu i Danilu Bjelobrku, Vojinu Laloviću, Aleksi Curovicu, Strahinji Škrbi i Aleksi Novakoviću.

Sa ekipom su bili i Petar Škrba ,kao trener, te Tamara Vučetić u ulozi sudije.

  • Slika
  • Slika
  • Slika

Foto: Ustupljene fotografije

Komentari 0
Povezane vijesti
Mijović prvak BiH za poletarce, Škrba viceprvak BiH za seniore Mijović prvak BiH za poletarce, Škrba viceprvak BiH za seniore
Curović vicešampion države, Banjanin i Jovičićeve bronzane Curović vicešampion države, Banjanin i Jovičićeve bronzane
„Randori“ uspješan na tri takmičenja: Lazar Lazarević prvak BiH do 23 godine „Randori“ uspješan na tri takmičenja: Lazar Lazarević prvak BiH do 23 godine
Najčitanije
  • Major Lister sa Košara - priča o psu koji je čuvao srpsku vojsku
    4h 32m
    0
  • Život i smrt vladike Varnave Nastića (1914-1964): Episkop koji je odbio Pavelića
    16h 0m
    4
  • U četvrtak otvaranje Parka velikana srpskog zdravstva u Istočnom Sarajevu
    23h 15m
    5
  • Na današnji dan rođena baka Rosa Končar
    20h 17m
    2
  • Godišnjica rođenja neponovljivog Mome Kapora
    4h 31m
    3