Dvije osobe smrtno stradale u sudaru minibusa i automobila

07.09.2021. 14:42
0
IZVOR: srpskainfo.com

Dvije osobe su poginule u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u mjestu Stupe, opština Ilijaš.

Saobraćaj je potpuno obustavljen, a kako su rekli za Kliks iz Operativnog centra MUP KS, u nesreći su učestvovali minibus i putnički automobil.

– Konstatovana je smrt jedne ženske osobe na mjestu udesa, dok je muškarac preminuo na putu prema bolnici – saopćeno je iz MUP-a KS.

Na terenu je i dežurni tužilac Tužilaštva KS koji rukovodi uviđajem.

Za sada nije poznato šta je uzrok nesreće u kojoj su se sudarili minibus „Centrotransa“ i „audi“ danas u 13.10 sati.

Komentari 0
Povezane vijesti
Za sedam mjeseci 1.499 udesa u kojima su učestvovali mladi vozači Za sedam mjeseci 1.499 udesa u kojima su učestvovali mladi vozači
Jedno lice poginulo u saobraćajnoj nesreći kod Gacka Jedno lice poginulo u saobraćajnoj nesreći kod Gacka
Jedno lice poginulo u saobraćajnoj nesreći na magistralnom putu Neum-Stolac Jedno lice poginulo u saobraćajnoj nesreći na magistralnom putu Neum-Stolac
Najčitanije
  • Teatar u sarajevskih Srba
    5h 41m
    38
  • Još jedna osoba osumnjičena za pokušaj ubistva u Istočnom Novom Sarajevu
    5h 9m
    0
  • Marko Dobrojević, veliki srpski dobrotvor: Dobar čovjek na dobrom glasu
    1h 34m
    2
  • Godišnjica NATO agresije: Bacili 1.026 bombi na Srpsku
    2h 48m
    5
  • Prije 84 godine oslobođeno 353 d‌jece iz Jastrebarskog
    13h 57m
    0