Dvije osobe ubijene, 18 povrijeđenih

01.10.2020. 08:34
0
IZVOR: srpskainfo

Dvije osobe ubijene su sinoć u sukobu migranata u bihačkom naselju Žegar, potvrđeno je iz MUP-a Unskon-sanskog kantona.

U masovnom sukobu migranata povrijeđeno je još 18 osoba koji su prevezeni u Kantonalnu bolnicu u Bihaću.

Kako je portvrdio portparol MUP-a USK Ale Šiljdedić, u 22.15 sati u Policijsku stanicu Bihać obratila se građanka koja je prijavila da je na Žegarskom polju došlo do sukoba između migranata, prenosi N1.

Nakon prijave, na mjesto događaja upućene su policijske patrole koje su potvrdile navode građanke. Policija je potvrdila da su u sukobu Avganistanaca i Pakistanaca dvije osobe ubijene, 10 teže povrijeđeno, a osam lakše.

Prema navodima Pakistanaca, Afganistanci su njih napali nakon čega su pobjegli prema Plješevici.

O svemu je obaviješten tužilac koji je konstatovao da se radi o krivičnom djelu ubistva i u toku je uviđaj kao i potraga za izvršiocima.

Komentari 0
Povezane vijesti
Jedno lice poginulo u saobraćajnoj nesreći na magistralnom putu Neum-Stolac Jedno lice poginulo u saobraćajnoj nesreći na magistralnom putu Neum-Stolac
Od 1. jula akontativno usklađivanje penzija za 3,5 odsto Od 1. jula akontativno usklađivanje penzija za 3,5 odsto
Masovni otkaz ljekara u FBiH Masovni otkaz ljekara u FBiH
Najčitanije
  • „Sport Vision” u Istočnom Sarajevu zapošljava
    9h 32m
    0
  • Rogatičanin teško povrijeđen u tuči
    8h 36m
    1
  • „Arena Motors“ u Istočnom Sarajevu zapošljava
    9h 38m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Održano muzičko-poetsko veče "Obećao si mi"
    21h 52m
    0
  • Besplatan prevoz do izletišta „Tvrdimići“ svake nedjelje tokom ljeta
    4h 21m
    3