Dvojica Cetinjana ubijena na kružnom toku u Podgorici (FOTO)

06.11.2024. 17:38
0
IZVOR: glassrpske.com

Dvije osobe ubijene su u pucnjavi u Podgorici, na kružnom toku ka Nikšiću, saopšteno je Vijestima iz više nezvaničnih izvora.

Prema nezvaničnim informacijama riječ je o Cetinjanima P. L. i Ž. P.

Ž.P. je 25. oktobra napustio istražni zatvor u Spužu, jer je proteklo tri godine od kad je podnijeta optužnica a nije donijeta prvostepena presuda.

Sagovornici Vijesti tvrde da su stradali bili u "BMW"-u kada su trojica napadača na njih otvorila vatru, nakon što su izašli iz automobila "opel".

Slika

Foto: glassrpske.com 

Izvori Vijesti tvrde da je pucano na pripadnike kavačkog klana sa Cetinja - P. L. i Ž. P.

- Tri maskirane osobe bile su u vozilu korišćenom u napadu, koje je potom zapaljeno na Marezi - tvrdi sagovornik Vijesti.

Navodno riječ je o nastavku rata između kavačkog i škaljarskog kriminalnog klana. Isti sagovornici tvrde da je pucano na pripadnike kavačkog klana sa Cetinja.

Policija traga za crnim automobilom marke "Folksvagen polo". Uviđaj je u toku, a saobraćaj u tom dijelu grada je zatvoren.

Komentari 0
Povezane vijesti
U Podgorici održano veče sjećanja na mitropolita Amfilohija U Podgorici održano veče sjećanja na mitropolita Amfilohija
Burna noć u Podgorici: Devet maloljetnika i dvojica odraslih privedeni Burna noć u Podgorici: Devet maloljetnika i dvojica odraslih privedeni
Ulični rat u Podgorici, zapaljeno vozilo, demolirani lokali Ulični rat u Podgorici, zapaljeno vozilo, demolirani lokali
Najčitanije
  • Srpski cvijet izuzetne ljepote stavite na rever i budite ponosni
    10h 12m
    0
  • Dragana Kusmuk: Svi smo mi Marija Pojužina
    15h 8m
    6
  • U BiH skoro 60.000 patoloških kockara
    9h 19m
    0
  • Sara Ćirković šampion Evrope u boksu
    11h 53m
    0
  • Pogledajte koliko koštaju polutke i zašto ih potrošači rađe kupuju nego tovljenike
    15h 3m
    0