Dvojica Fočaka pretukla Bilećanina

30.09.2024. 11:04
0
IZVOR: srna.rs

Policija u Foči uhapsila je B.V. i M.F iz ove opštine, osumnjičene da su V.Ž. iz Bileće nanijeli tjelesne povrede, saopšteno je iz fočanske Policijske uprave.

Juče u 3.55 časova policiji je prijavljeno da su ispred ugostiteljskog objekta u ulici Maka Dizdara u Foči dva lica fizički napala lice V.Ž. koji je tom prilikom zadobio tjelesne povrede, zbog čega je prevezen u Dom zdravlja, a potom u Univerzitetsku bolnicu Foča na dalje liječenje.

Obaviješten je dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Trebinje, a policija preduzima mjere i radnje na dokumentovanju krivičnog djela tjelesne povrede.

Istog dana fočanska policija uručila je prekršajne naloge licima čiji su inicijali R.K, P.M, N.L. i K.M. iz Foče zbog narušavanja javnog reda i mira, odnosno zbog tuče i fizičkog napada na Gradskom stadionu.

Tuča je prijavljena policiji u noći 29. septembra oko 3.00 časa.

Komentari 0
Povezane vijesti
Rođeno 26 beba u Srpskoj Rođeno 26 beba u Srpskoj
U Srpskoj rođene 23 bebe U Srpskoj rođene 23 bebe
Sutra isplata naknada korisnicima boračko-invalidske zaštite i socijalnih davanja Sutra isplata naknada korisnicima boračko-invalidske zaštite i socijalnih davanja
Najčitanije
  • Desanka Maksimović – Srpska pjesnikinja koja je uvijek bila uz „male” ljude iz naroda
    22h 18m
    0
  • Dodik najavio novo povećanje plata i penzija u Republici Srpskoj
    16h 54m
    7
  • Godišnjica zločina nad Srbima u Pofalićima
    21h 53m
    14
  • „Istočno Sarajevo folk-fest“ i večeras u Istočnoj Ilidži
    19h 40m
    0
  • Danas Sveti Timotej i Mavra
    22h 0m
    0