Džudisti "Romanije" bogatiji za sedam medalja

02.10.2022. 18:42
0
IZVOR: katera.news

Na Međunarodnom memorijalnom turniru Miloš Ostojić u Istočnom Sarajevu nastupili su i takmičari udo kluba Romanija“.

Takmičari ovog kluba ostvarili su odline rezultate.

Nikola Danilović osvojio je zlatnu medalju, dok su Ivan Lučić, Luka Lopatić i Dimitrije Savić osvojili srebrne medalje.

Luka Ilić osvojio je srebro i bronzu u konkurenciji kadeta i seniora, a Matija Koroman se okitio bronzom.

Komentari 0
Povezane vijesti
Dvije medalje za članove Džudo kluba „Romanija“ Dvije medalje za članove Džudo kluba „Romanija“
Džudo klub „Romanija“ na prvenstvu Republike Srpske osvojio četiri medalje Džudo klub „Romanija“ na prvenstvu Republike Srpske osvojio četiri medalje
Odličan nastup takmičara Džudo kluba „Romanija“ u Prnjavoru Odličan nastup takmičara Džudo kluba „Romanija“ u Prnjavoru
Najčitanije
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    19h 44m
    15
  • Opština Pale: Obavještenje
    22h 36m
    0
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    12h 22m
    0
  • Mladić iz Sarajeva teško povrijeđen nakon pada sa krova automobila u pokretu
    23h 28m
    1
  • Dođe li do krvi, opet ćemo biti prvi: Šta otkrivaju pisma Desanke Maksimović ruskim prevodiocima
    16h 46m
    0