Џудисти "Романије" богатији за седам медаља

02.10.2022. 18:42
0
ИЗВОР: katera.news

На Mеђународном меморијалном турниру Милош Остојић у Источном Сарајеву наступили су и такмичари Џудо клуба Романија“.

Такмичари овог клуба остварили су одлине резултате.

Никола Даниловић освојио је златну медаљу, док су Иван Лучић, Лука Лопатић и Димитрије Савић освојили сребрне медаље.

Лука Илић освојио је сребро и бронзу у конкуренцији кадета и сениора, а Матија Короман се окитио бронзом.

Коментари 0
Повезане вијести
Двије медаље за чланове Џудо клуба „Романија“ Двије медаље за чланове Џудо клуба „Романија“
Џудо клуб „Романија“ на првенству Републике Српске освојио четири медаље Џудо клуб „Романија“ на првенству Републике Српске освојио четири медаље
Одличан наступ такмичара Џудо клуба „Романија“ у Прњавору Одличан наступ такмичара Џудо клуба „Романија“ у Прњавору
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    23h 33m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    18h 25m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    21h 17m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    11h 3m
    0
  • Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
    22h 9m
    1