Džudisti „Slavije“ uspješni u Doboju

19.02.2024. 15:56
0
IZVOR: katera.news

U Doboju je proteklog vikenda održano prvenstvo Republike Srpske za poletarce i seniore na kome je nastupilo preko 350 takmičara iz Republike Srpske.

Prvenstvo, koje je organizavao Džudo kluba "Ozren" jedno je od najmasovnijih do sada.

Takmičari Džudo kluba „Slavije“ ostvarili su zapažene rezultate.

Prvo mjesto je osvojio Andrej Zurovac u kategoriji do 66 kilograma, dok je Neven Mihić zauzeo drugo mjesto, a treće mjesto zauzeli su Srđan Pandurević u kategoriji do 73 kilogramag i Veljko Krajšumović u kategoriji do 100 kilogramag.

U konkurenciji seniora takmičari ovog kluba su osvojili osam bodova koliko je imala i trećeplasirana ekipa.

Luka Bojanić, Dejan Petrović i Andrej Trišić su i pored dobrih borbi ostali bez medalja.