Džudistima Sparte 12 medalja u Sarajevu

01.10.2023. 12:16
0
IZVOR: katera.news

U Sarajevu je održan 23. Internacionalni džudo turnir "BIH AND NIPPON" na kome se okupilo oko 450 takmičara.

Džudisti „Sparte“ iz Istočne Ilidže ostvarili su odlične rezultate i osvojili 12 medalja, od toga pet zlatnih, tri srebrne i četiri bronzane.

Zlatne medalje osvojili su Lazar Kokot, Mihajlo Pandžić, Nemanja Elez, Sara Šakić, Anđela Popović.

Srebro su osvojili Petar Milošević, Željana Međo i Marija Mičić, a bronzu Novak Janjić, Matija Sikima, Nikša Škrba, Anastasija Dragović.

Ekipu na ovom turniru vodio je trener Goran Mijanović, dok je Miloš Mijanović sudio Prvenstvo Bosne i Hercegovine za seniore do 23 godine, koje je održano zajedno sa turnirom.