„Elektrodistribucija“ Pale u prvoj polovini godine ostvarila dobit od skoro 1,4 miliona KM

05.08.2022. 11:01
0
IZVOR: katera.news

Zavisno preduzeće „Elektrodistribucija“ Pale u prvoj polovini 2022. ostvarilo je ukupnu neto dobit u iznosu od 1.385.252 KM.

Direktor Elektrodistribucije Pale Aco Stanišić istakao je da ostvarena dobit ovo preduzeće čini najuspješnijim preduzećem među operatorima distributivnog sistema.

- Plan investicija za prvih pola godine realizovan je u punom obimu, iako su se pred preduzećem nalazili brojni izazovi vezani za globalna poskupljenja i nestašicu sirovina i roba - rekao je Stanišić.

On je dodao da je siguran da će svi radnici ovog preduzeća dati maksimalan doprinos kako bi rezultati poslovanja i u narednom periodu ostali pozitivni, te kako bi korisnici bili još zadovoljniji uslugama ovog elektrodistributivnog preduzeća.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sutra krsna slava i Dan opštine Pale – Velika Gospojina Sutra krsna slava i Dan opštine Pale – Velika Gospojina
Ulični svirači u humanitarnoj misiji za pomoć Marku Pavloviću Ulični svirači u humanitarnoj misiji za pomoć Marku Pavloviću
Pale: Otvorena izložba slika nastalih na likovnom saboru Pale: Otvorena izložba slika nastalih na likovnom saboru
Najčitanije
  • Godišnjica smrti Petra Kočića
    13h 37m
    3
  • Muslimanski zločin pred crkvom u Blažuju
    6h 34m
    0
  • Sokočanin uhapšen zbog prijetnji, prilikom pretresa pronađena veća količina oružja
    11h 59m
    1
  • Slavko Vasić iz Adaševaca, preživjeli zatočenik Jasenovca
    11h 27m
    0
  • PU Istočno Sarajevo: Promocija usluge elektronskog zakazivanja termina za podnošenje putne isprave
    8h 0m
    0