Evropsko prvenstvo u boksu za školarce u Istočnom Novom Sarajevu (VIDEO)

07.08.2021. 01:19
0
IZVOR: Katera

Evropsko prvenstvo u boksu za školarce i školarke održaće se u novoj sportskoj dvorani na Trgu "Srbija" u Istočnom Novom Sarajevu, u periodu od 12. do 20. avgusta 2021. godine.

Prvenstvo koje su podržale opština Istočno Novo Sarajevo, Istočna Ilidža i grad Istočno Sarajevo, svečano će biti otvoreno 12. avgusta sa početkom u 17.00 časova, a takmičenja će trajati do 17. avgusta.

Polufinalni mečevi biće održani 18. avgusta u vremenskom periodu od 15.00 časova, dok će finalni mečevi biti održani 20. avgusta u terminu od 18.00 časova. 

Video: Opština Istočno Novo Sarajevo

Komentari 0
Povezane vijesti
Karatistima „Igmana“ četiri medalje u Sarajevu Karatistima „Igmana“ četiri medalje u Sarajevu
„Jahorincima“ 78 medalja i drugo mjesto u generalnom plasmanu u Banjoj Luci „Jahorincima“ 78 medalja i drugo mjesto u generalnom plasmanu u Banjoj Luci
Ćirkovićeva boksuje za svjetsku profi titulu Ćirkovićeva boksuje za svjetsku profi titulu
Najčitanije
  • Godišnjica stradanja Milice Rakić
    15h 45m
    0
  • Na bombama je pisalo "Srećan Vaskrs": Savezničko bombardovanje Srbije i Crne Gore 1944. ostalo misterija
    15h 37m
    0
  • Proslava Vaskrsa u Sarajevu kroz vijekove: Privrženi vjeri i u najtežim vremenima
    6h 0m
    0
  • Raspored bogosluženja za vaskršnje praznike u Istočnom Sarajevu i Sarajevu
    13h 34m
    1
  • Vjetar prevrnuo kamion
    9h 19m
    0