FBiH: Testirane 42 osobe, nema zaraženih

25.05.2020. 18:53
0
IZVOR: Srna

U protekla 24 časa u Kantonu Sarajevo testirane su 42 osobe, od kojih nijedna nije pozitivna na virus korona, podaci su kantonalnog Zavoda za javno zdravstvo.

U ovom kantonu trenutno je aktivan jedan slučaj zaraze, a pacijenata na bolničkom liječenju nema.

Izliječne su 102 osobe, četiri strana državljana su izmještena na liječenje izvan BiH, dok je šest osoba preminulo od posljedica ove bolesti.

Komentari 0
Povezane vijesti
Pretresi na području Posušja, Širokog Brijega i Pala zbog krijumčarenja i krađa Pretresi na području Posušja, Širokog Brijega i Pala zbog krijumčarenja i krađa
Na pravoslavnim grobljima uništeno više od 1.500 spomenika Na pravoslavnim grobljima uništeno više od 1.500 spomenika
Farmeri iz Srpske uz kolege iz FBiH: Uvoz i lažni sirevi guše domaću proizvodnju Farmeri iz Srpske uz kolege iz FBiH: Uvoz i lažni sirevi guše domaću proizvodnju
Najčitanije
  • U Gornjoj Jošanici već 33 godine ne gori slavska svijeća
    16h 35m
    0
  • Potvrđena optužnica protiv roditelja zbog napada na maloljetnog sina u Istočnom Novom Sarajevu
    17h 43m
    1
  • U Istočnoj Ilidži eutanazirano stado ovaca zbog bruceloze
    13h 43m
    0
  • Mileva Marić Ajnštajn – 150 godina od rođenja naučnice
    12h 54m
    0
  • Upoznajte grad u kojem je rođen Sveti Nikola (VIDEO)
    10h 6m
    0