G-Petrol podržao odlazak studenata Elektrotehničkog fakulteta UIS na "Elektrijadu"

24.04.2024. 12:38
0
IZVOR: katera.news

Omladinsko udruženje studenata Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Istočnom Sarajevu „STELEKS“ potpisalo je sponzorski ugovora sa G-Petrolom, koji na tržištu BiH rukovodi mrežom Gazprom i NIS petrol benzinskih stanica.

Ugovori o odlasku studenata na ovogodišnju Elektrijadu, koja se održava u Trebinju, potpisan  je u prostorijama Elektrotehničkog fakulteta.

Kako su naveli, ovo partnerstvo će otvaritu vrata mnogim novim mogućnostima za ovo udruženje.

Ponosni smo što je naš predan rad prepoznala ova društveno odgovorna kompanija i radujemo se budućim zajedničkim projektima i događajima koji će proizaći iz ove saradnje - naveli su iz "STELEKSA".

Komentari 0
Povezane vijesti
Na Elektrotehničkom fakultetu učenici kroz film oživjeli lik i djelo Nikole Tesle i Mileve Marić Ajnštajn Na Elektrotehničkom fakultetu učenici kroz film oživjeli lik i djelo Nikole Tesle i Mileve...
Studenti Elektrotehničkog fakulteta ostvarili zapažen uspjeh na "Elektrijadi" u Grčkoj Studenti Elektrotehničkog fakulteta ostvarili zapažen uspjeh na "Elektrijadi" u Grčkoj
Lijepa slika mladih: Studenti ETF-a uredili okolinu fakulteta Lijepa slika mladih: Studenti ETF-a uredili okolinu fakulteta
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    17h 22m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    17h 8m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    18h 29m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    15h 45m
    1
  • Odličan nastup Džudo kluba „Randori“ na Prvenstvu BiH u Sarajevu
    13h 37m
    0