Glasinac i Famos podijelili bodove na Sokocu

30.05.2021. 20:12
0
IZVOR: sportdc.net

Fudbaleri Glasinca i Famosa podijelili su bodove u utakmici 5. kola Lige za prvaka Druge lige Republike Srpske grupa "istok".

Bilo je 0:0 u slaboj fudbalskoj predstavi, koja nije obilovala šansama, ali jeste kartonima obje boje.

Famos već u 39. minuti ostaje sa igračem manje. Danas ne baš tako dobri sudija Bojan Mitrović pokazuje drugi žuti karton Ognjenu Mičiću, prvi je bio zbog starta, drugi zbog navodnog prigovora.

U finišu utakmice i domaći dobijaju crveni karton. Prvo Strahinja Novosel, koji je imao sa početka utakmice žuti karton, dobija direktan crveni karton u 85. minuti meča, a četiri minute kasnije isključen je i trener Glasinca, Ognjen Kreštalica.