Humanitarni koncert za Miloša Božovića u Mokrom

17.02.2023. 15:56
0
IZVOR: katera.news

Savjet učenika JU Osnovne škole „Mokro“ u petak, 3. marta, organizuje humanitarni koncert za Miloša Božovića.

U programu će učestvovati članovi dramsko-recitatorske sekcije, kreativne sekcije i mališani iz produženog boravka, članovi hora, te mladi guslari Stefan Gavrilović i Radoš Pljevaljčić.

Takođe, u programu će učestvovati i KUD „Romanijska vrela“, MD „Dance“, hor SŠC „Sveti Vasilije Osrtoški“ sa Sokoca, te polaznici C

Centra za osnovno muzičko obrazovanje Sokolac.

Koncert će biti održan u prostorijama Osnovne pkole „Mokro“ od 19.00 časova.

Cijena ulaznice je 5 KM, a sav prikupljeni novac od prodaje biće usmjeren za Miloševo liječenje. Karte su u prodaji svaki radni dan od 8.00 do 17.00 časova u holu osnovne škole u Mokrom.

Komentari 0
Povezane vijesti
Služen pomen za 52 poginula i preminula borca u Mokrom Služen pomen za 52 poginula i preminula borca u Mokrom
U petak pomen za 52 poginula i preminula borca u Mokrom U petak pomen za 52 poginula i preminula borca u Mokrom
"Đurđevdansko kolo" u petak u Mokrom "Đurđevdansko kolo" u petak u Mokrom
Najčitanije
  • Zbog udesa obustavljen saobraćaj na dionici puta Rogatica-Podromanija
    21h 23m
    1
  • „Beerka“ ponovo stiže: od 12. do 14. juna u Istočnom Sarajevu
    7h 38m
    0
  • Preduzeće iz Rogatice oštećeno za više od 14.000 KM
    7h 25m
    0
  • Lice iz Trnova lice lišeno slobode zbog prijetnji po život
    7h 27m
    0
  • Nije trebalo da ubijemo popa
    2h 32m
    0