Jako nevrijeme pogodilo Banjaluku, Prijedor i Kozarsku Dubicu (VIDEO)

22.07.2023. 20:09
0
IZVOR: glassrpske.com/srna.rs

Jako nevrijeme pogodilo je Banjaluku, a krupan grad padao je nekoliko minuta.

Prvo je krenuo vjetar, poslije kiša, a onda i led. Na sreću, brzo se razvedrilo, pa se ne očekuje veća šteta od nevremena.

Jaka kiša sa grmljavinom zahvatila je Kozarsku Dubicu dok je u knežičkom području zabilježeno nevrijeme praćeno gradom.

Mještani su prijavili da je grad i danas pričinio štetu na poljoprivrednim usjevima u nekoliko dubičkih sela u knežičkom području, te u Vojskovi i Pucarima.

Kiša praćena grmljavinom zahvatila je područje Kozarske Dubice iza 18.30 časova, a sada je vrijeme mirno, bez padavina.

Kozarsku Dubicu je 19. jula zahvatilo jako olujno nevrijeme, praćeno jakim vjetrom i gradom, u kojem je pričinjena znatna materijalna šteta na automobilima, pomoćnim objektima, voćnjacima i usjevima.

Nevrijeme praćeno sitnim ledom, kišom i grmljavinom zahvatilo je večeras Doboj.

Nevrijeme je počelo oko 20.20 časova i kratko je trajalo.

 

Za sada nema podataka o šteti.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Danas isplata naknada korisnicima boračko-invalidske zaštite Danas isplata naknada korisnicima boračko-invalidske zaštite
Sutra isplata mjesečnog boračkog dodatka i naknada korisnicima socijalnih davanja Sutra isplata mjesečnog boračkog dodatka i naknada korisnicima socijalnih davanja
U Srpskoj rođeno 12 beba U Srpskoj rođeno 12 beba
Najčitanije
  • Na današnji dan krunisan Dušan Stefan Nemanjić i proglašena patrijaršija
    16m
    3
  • Dan kada je okean progutao „nepotopivi“ Titanik
    23h 48m
    3
  • Stari Brod - svjedočanstvo Nikole Bilića
    13m
    3
  • Dr Sanja Komlenović novi specijalista hematologije u Bolnici „Srbija“
    22h 30m
    0
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    18h 21m
    0