Još traje istraga o saobraćajnoj nesreći u kojoj je poginuo novinar Goran Maunaga

02.10.2024. 15:57
1
IZVOR: srna.rs

Okružno javno tužilaštvo u Istočnom Sarajevu još vodi istragu o saobraćajnoj nesreći u kojoj je prije sedam mjeseci poginuo novinar Goran Maunaga.

Iz Okružnog tužilaštva rečeno je Srni da je sproveden veliki broj istražnih radnji s ciljem dokazivanja krivičnog d‌jela.

- Postupajući tužilac će nakon što prikupi cjelokupnu dokumentaciju, odnosno dokaze, donijeti konačnu tužilačku odluku o kojoj će javnost biti obaviještena - rekli su iz Tužilaštva.

Maunaga je poginuo 9. marta u saobraćajnoj nesreći koja se desila na magistralnom putu Sarajevo-Pale, u mjestu Ljubogošta.

U saobraćajnoj nesreći učestvovala su tri vozila, a policija je tog dana uhapsila vozača "audija A6" čiji su inicijali M.A. zbog sumnje da je prouzrokovao nesreću. 

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Predator 02.10.2024. 19:11
    Čudo bi bilo da je slučaj rešen
Povezane vijesti
U saobraćajnoj nesreći život izgubili sveštenik i njegova supruga, sutra Dan žalosti u Derventi U saobraćajnoj nesreći život izgubili sveštenik i njegova supruga, sutra Dan žalosti u Derv...
Izmijenjena optužnica, Abazović u trenutku nesreće bio i pod dejstvom droge Izmijenjena optužnica, Abazović u trenutku nesreće bio i pod dejstvom droge
Različiti iskazi svjedoka o nesreći u kojoj je poginuo novinar Maunaga Različiti iskazi svjedoka o nesreći u kojoj je poginuo novinar Maunaga
Najčitanije
  • Godišnjica NATO napada na izbjegličko naselje "Majino naselje"
    20h 5m
    1
  • Božović: Neustavno poskupljenje boravka u vrtiću za djecu iz Istočne Ilidže
    12h 22m
    0
  • Savanović Zorić: U izboru zanimanja briga roditelja ne smije preći u kontrolu
    19h 19m
    1
  • Božović: Za kapitalne projekte preko 11 miliona KM
    12h 30m
    0
  • Na Gornjoj Lijesci otkrivena spomen-ploča herojima Rogatičke i Goraždanske brigade
    11h 29m
    0