Karatistima „Igmana“ treće mjesto u ukupnom plasmanu na Regionalnom prvenstvu za mlađe uzraste

22.03.2025. 22:13
0
IZVOR: katera.news

Najmlađi takmičari Karate kluba „Igman“ ostvarili su sjajne rezultate na Regionalnom prvenstvu za mlađe uzraste u Bileći.

U ukupnom plasmanu 14 klubova, „Igman“ je zauzeo treće mjesto, a zlazne medalje u kategoriji pionirke, ekipno borbe osvojile su Jana Mrdić, Milica Knežević, Emilija Pandžić i Lana Trapara.

Zlatnu medanju u borbama pojedinačno osvojile su Jana Mrdić, Marija Popić, Pavle Popić, Adrijan Jokić, Lazar Radović, Stefan Petrović i Pavle Petrović.

Srebrnom medaljom su se okitile Milica Knežević, Nikolina Mijatović i Emilija  Pandžić, dok su za bronzane bogatiji Uroš Ristić i Lana Trapara.

Komentari 0
Povezane vijesti
Takmičari Karate kluba “Igman” osvojili 13 medalja Takmičari Karate kluba “Igman” osvojili 13 medalja
Karatistima „Igmana“ prvo mjesto u Milićima Karatistima „Igmana“ prvo mjesto u Milićima
Karatistima „Igmana“ četiri medalje u Sarajevu Karatistima „Igmana“ četiri medalje u Sarajevu
Najčitanije
  • Priča o Spomenku Gostiću i besmislu rata: “Dok rat traje, ja odavde neću“
    14h 2m
    0
  • Pošte Srpske pustile u rad paketomat u Istočnom Sarajevu – pošiljke dostupne 24 časa dnevno
    11h 55m
    0
  • Posne knedle od krompira
    2h 26m
    58
  • Neće doći do poskupljenja registracije vozila u Srpskoj
    11h 22m
    2
  • Preminuo legendarni Čak Noris
    5h 22m
    1