Каратистима „Игмана“ треће мјесто у укупном пласману на Регионалном првенству за млађе узрасте

22.03.2025. 22:13
0
ИЗВОР: katera.news

Најмлађи такмичари Карате клуба „Игман“ остварили су сјајне резултате на Регионалном првенству за млађе узрасте у Билећи.

У укупном пласману 14 клубова, „Игман“ је заузео треће мјесто, а злазне медаље у категорији пионирке, екипно борбе освојиле су Јана Мрдић, Милица Кнежевић, Емилија Панџић и Лана Трапара.

Златну медању у борбама појединачно освојиле су Јана Мрдић, Марија Попић, Павле Попић, Адријан Јокић, Лазар Радовић, Стефан Петровић и Павле Петровић.

Сребрном медаљом су се окитиле Милица Кнежевић, Николина Мијатовић и Емилија  Панџић, док су за бронзане богатији Урош Ристић и Лана Трапара.

Коментари 0
Повезане вијести
Каратистима „Игмана“ прво мјесто у Милићима Каратистима „Игмана“ прво мјесто у Милићима
Каратистима „Игмана“ четири медаље у Сарајеву Каратистима „Игмана“ четири медаље у Сарајеву
Одлични резултати каратиста „Игмана“ на Првенству Српске за млађе узрасте (ФОТО) Одлични резултати каратиста „Игмана“ на Првенству Српске за млађе узрасте (ФОТО)
Најчитаније
  • Историја и развој информативних гласила и служби у Палама
    23h 56m
    0
  • Вјештаци медицинске струке сагласни да Дудаковић није способан за суђење
    20h 56m
    15
  • Притвор мушкарцу осумњиченом за покушај убиства у Источном Новом Сарајеву
    16h 50m
    1
  • Никола Поповац и Дејан Ђерић трче за помоћ онима којима је најпотребнија
    15h 53m
    0
  • Пале: Конкурс за додјелу општинских стипендија
    20h 59m
    0