Karatistima "Omladinca" sedam medalja u Banjaluci

09.05.2022. 10:02
0
IZVOR: katera.news

Karatisti "Omladinca" sa Sokoca osvojili su sedam medalja na Međunarodnom takmičenju „Srpska Open 2022" u Banjaluci.

U borbama pojedinačno zlatnu medalju osvojio je Nikola Mijatović, srebrne Pavle Biljić i Nemanja Savčić, a Andrej Jovović, Pavle Erić i Stefan Biljić bronzane.

U borbama ekipno ovom klubu je pripalo drugo mjesto.

- Ova godina je jako uspešna za takmičare Karate kluba "Omladinac“, a u narednom periodu očekujemo još tri takmičenja, koja će nam biti test pred Balkansko prvenstvo u Beogradu, koje će biti održano od 3. do 6. juna 2022. godine, rekli su iz ovog kluba za katera.news.

Komentari 0
Povezane vijesti
Četiri medalje za Rogatičane na takmičenju u Sokocu Četiri medalje za Rogatičane na takmičenju u Sokocu
Vlada Crne Gore odlučila: Stop za diplome iz Sokoca Vlada Crne Gore odlučila: Stop za diplome iz Sokoca
Mali Zejtinlik - priča o jednom ratu i životu poslije rata (VIDEO) Mali Zejtinlik - priča o jednom ratu i životu poslije rata (VIDEO)
Najčitanije
  • Ratna staza Zekovića s Romanije
    12h 57m
    2
  • Predložen pritvor za muškarca koji je prijetio majci u Istočnom Novom Sarajevu
    18h 18m
    3
  • Dan srpskog jedinstva, slobode i nacionalne zastave
    21h 10m
    0
  • „CITY MOBIL“ : Oglas za posao
    18h 33m
    0
  • Agata Kristi - najprodavaniji autor detektivskih romana svih vremena
    11h 19m
    0