Kiša i nestanak struje prekinuli turnir u Kasindolu

02.07.2021. 10:39
0
IZVOR: sportdc.net

Četvrto veče Memorijala "Boško Vujadin" u Kasindolu prekinuto je zbog nevremena i nestanka električne energije na poluvremenu druge utakmice večeri.

Keops je vodio na poluvremenu protiv KMF Željeznica 1:0 golom Đorđa Ćehe, ali je prekid električne energije onemogućio nastavak susreta, tako da će on biti nastavljen sutra od 19.00.

Do prekida, završena je jedna utakmica, a Namještaj po mjeri Frgi je slavio sa 4:2 protiv Kafe Andiama. To je druga pobjeda Frgija, kojom su zakoračili u četvrtfinale turnira.

Odložena utakmica Auto salon SKS i Pekare Zlatno zrno biće odigrana danas od 19.30. Utakmica Veterana Slavije i Kompexa igraće se u subotu od 23.00, a prethodno će oni igrati svoje redovne utakmice trećeg kola.

Kafe Andiamo - Namještaj po mjeri Frgi 2:4 (2:1)

Sudije: Mladen Popović i Uroš KovačevićStrijelci: 0:1 Perović 2, 1:1 Lazić 7, 2:1 Tomašević 19, 2:2 Frganja 21, 2:3 Mičić 26, 2:4 Mičić 33

Žuti kartoni: Lalić, Lazić (Kafe Andiamo), Milinković (Namještaj po mjeri Frgi)

Kafe Andiamo: Janković, Mičić, Tomašević, Perišić, Lalić, Sladoje, Ercegovac, Tešanović, Bičvić, Lazić

Namještaj po mjeri Frgi: Stojanović, Frganja, Marković, Perović, Mičić, Milinković, Vidaković.