Lica uhapšena zbog krađe nafte

10.06.2022. 15:22
0
IZVOR: srna.rs

Pripadnici Policijske stanice Srebrenica lišili su slobode četiri lica, svi iz Bratunca, zbog postojanja osnova sumnje da su počinili krivično djelo okarakterisano kao teška krađa, a riječ je o krađi nafte iz radnih mašina, saopšteno je iz Policijske uprave Zvornik.

Slobode su lišena lica čiji su inicijali P.S, P.E, S.E. i B.N.

Policija je operativnim radom na terenu došla do saznanja da bi se mogla izvršiti krađa naftnih derivata iz radnih mašina firme iz Bijeljine, koje se nalaze u srebreničkom selu Čumavići.

Zbog tih saznanja policija je u mjestu Kutlićka rijeka kod Srebrenice zaustavila i kontrolisala dva putnička vozila, u kojima su se nalazila četiri lica. U prtljažniku putničkog motornog vozila marke "opel astra" otkriveni su kanisteri napunjeni naftnim derivatima.

O svemu navedenom obaviješten je dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Bijeljina koji je naložio policijskim službenicima preduzmanje svih mjera i radnji iz svoje nadležnosti i dostavljanje Izvještaja o počinjenom krivičnom djelu.

Komentari 0
Povezane vijesti
NIS objavio: Prestajemo s proizvodnjom NIS objavio: Prestajemo s proizvodnjom
Temelji spomenika srpskim žrtvama u Podrinju biće udareni dogodine Temelji spomenika srpskim žrtvama u Podrinju biće udareni dogodine
Krađa u Istočnom Novom Sarajevu, otuđen novac Krađa u Istočnom Novom Sarajevu, otuđen novac
Najčitanije
  • Uroš Nejaki - posljednji srpski car
    3h 58m
    1
  • Recept za posne kifle
    4h 2m
    0
  • Molitva koju treba izgovoriti na Vavedenje Presvete Bogorodice
    4h 3m
    0
  • Posni pužići sa ajvarom
    16h 20m
    0
  • Siniša Berjan počasni profesor prestižnog kineskog Đangsu univerziteta
    23h 37m
    0