Lopovi iz dvorišta ukrali psa vrijednog 1.000 maraka

10.02.2020. 09:54
0
IZVOR: Srna

U višegradskom naselju Garča, iz dvorišta kuće u vlasništvu osobe R.N, nepoznati počinioci ukrali su psa rase škotski šnaucer, čime su vlasniku pričinilu štetu od oko 1.000 KM, saopšteno je iz Policijske uprave Foča.

Policijskoj stanici Višegrad juče oko 17 časova prijavljeno je da su dva nepoznata muškarca podesnim alatom presjekla lanac kojim je bio vezan pas, te ga potom ubacili u automobil kojim su se udaljili u nepoznatom pravcu.

O svemu je obaviješten dežurni tužilac nadležnog tužilaštva i u toku je rad na dokumentovanju krivičnog djela krađa.

Komentari 0
Povezane vijesti
Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci
Krađa u Sokocu: Ukraden novčanik sa ličnim dokumentima i novcem Krađa u Sokocu: Ukraden novčanik sa ličnim dokumentima i novcem
Preventivna kampanja „Oružje ne štiti, oružje ubija“ – edukativna predavanja za osnovce Preventivna kampanja „Oružje ne štiti, oružje ubija“ – edukativna predavanja za osnovce
Najčitanije
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    20h 56m
    15
  • Opština Pale: Obavještenje
    23h 48m
    0
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    13h 34m
    0
  • Nenad Vuković pojačanje Pokreta sigurna Srpska
    19h 4m
    0
  • Dođe li do krvi, opet ćemo biti prvi: Šta otkrivaju pisma Desanke Maksimović ruskim prevodiocima
    17h 58m
    0