Preventivna kampanja „Oružje ne štiti, oružje ubija“ – edukativna predavanja za osnovce

27.05.2026. 09:53
0
IZVOR: katera.news

Policijski službenici Policijske stanice Istočna Ilidža sutra će održati edukativno predavanje za učenike Osnovne škole „Jovan Dučić“ u Kasindolu na temu opasnosti i posljedica koje sa sobom nosi nestručna upotreba vatrenog oružja i postupanja u slučaju pronalaska minsko-eksplozivnih sredstava.

Predavanje će biti održano u 12.25 časova.

Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpke organizuje preventivni kampanju „Oružje ne štiti, oružje ubija“, koja ima za cilj podizanje svijesti kod mladih o opasnostima od oružja i minsko-ekplozivnih sredstava.

Komentari 0
Povezane vijesti
Obezbijeđeni besplatni udžbenici za učenike tri osnovne škole u Istočnoj Ilidži Obezbijeđeni besplatni udžbenici za učenike tri osnovne škole u Istočnoj Ilidži
Kostrešević: U borbi sa kriminalom bitne su i adekvatne pravosudne mjere Kostrešević: U borbi sa kriminalom bitne su i adekvatne pravosudne mjere
Paljanin ispalio više hitaca nakon svađe Paljanin ispalio više hitaca nakon svađe
Najčitanije
  • Firma „Braća Marjanović“ zapošljava
    20h 40m
  • Teatar u sarajevskih Srba
    2h 39m
    38
  • U četvrtak isplata jednokratne pomoći za penzionere
    23h 22m
    3
  • Srebrna plaketa Grada Istočno Sarajevo za profesoricu Enelu Regoje
    19h 25m
    0
  • Drugi veliki kviz na otvorenom večeras u Palama
    17h 27m
    1