Majka nožem ubila petogodišnje dijete pa sebe

05.04.2022. 11:54
0
IZVOR: glassrpske.com

Policija je juče saopštila da su pronađena tijela majke i djeteta u ponedjeljak oko 12.30 u kući u Donjoj Bistri nakon dojave člana porodice i da se prema vidljivim povredama radi o nasilnoj smrti.

Policija je juče cijelo popodne provodila uviđaj, a danas se kratko oglasila.

Kako je saopšteno žena je dijete ubila nožem, a onda je istim nožem izvršila samoubistvo. 

Otkrili su da su se ubistvo i samoubistvo dogodili između 9:30 i 11 časova.

- Juče, 4. aprila između 9.30 i 11 sati, na području Donje Bistre, u kupatilu kuće, 30-godišnjakinja je nožem usmrtila dijete, nakon čega je istim počinila samoubistvo. Beživotna tijela u kući je pronašao otac (38) o čemu je obavijestio policiju. Nakon obavljenog uviđaja tijela su prevezena u Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku u Zagrebu - objavila je policija, prenosi Index.hr.

Komentari 0
Povezane vijesti
Godišnjica ubistva Zorice Divčić Godišnjica ubistva Zorice Divčić
Preminula žena koju je jutros ranio suprug Preminula žena koju je jutros ranio suprug
Preminuo muškarac koji je ubio punicu i teško ranio suprugu Preminuo muškarac koji je ubio punicu i teško ranio suprugu
Najčitanije
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    18h 55m
    0
  • Dođe li do krvi, opet ćemo biti prvi: Šta otkrivaju pisma Desanke Maksimović ruskim prevodiocima
    23h 19m
    0
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    4h 46m
    0
  • Dušan Purić, zaboravljeni heroj sa Mačkovog kamena
    21h 58m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    6h 29m
    0