Maturanti iz Zvečana posljednji dan škole obilježili ispred bodljikave žice (FOTO/VIDEO)

05.06.2023. 12:41
0
IZVOR: kosovo-online

Đaci osmog razreda Osnovne škole „Vuk Karadžić“ u Zvečanu organizovali su, povodom kraja školske godine, defile gradskim ulicama.

Učenici su uz pesmu i druženje proslavili kraj školske godine, ali i maturu u osnovnoj školi.

Maturanti su prošetali i ulicama Zvečana sa srpskim trobojkama, a tokom defilea istakli su i veliki transparent na kome piše „Zvečan je večan“.

Slika

Foto: kosovo-online

Svoj performans održali su ispred metalne ograde i bodljikave žice koja odvaja okupljene građane od pripadnika Kfora. Maturanti su recitovali pjesme, a okupljeni mještani su ih pozdravili aplauzom.

Video: Kosovo Online

Komentari 0
Povezane vijesti
Opet maltretirali Srbe koji su se vraćali iz sječe badnjaka, skidali im majice Opet maltretirali Srbe koji su se vraćali iz sječe badnjaka, skidali im majice
Protjeran još jedan srpski policajac sa Kosova i Metohije Protjeran još jedan srpski policajac sa Kosova i Metohije
Rogatica je večeras najljepši grad u Srpskoj - Svečani maturski defile Rogatica je večeras najljepši grad u Srpskoj - Svečani maturski defile
Najčitanije
  • Raspored bogosluženja za vaskršnje praznike u hramovima u Istočnom Sarajevu i Sarajevu
    15h 28m
    0
  • Doktor Miodrag Lazić - anđeo spasa za Srbe preko Drine
    22h 16m
    9
  • Pronađeno tijelo muškarca u sarajevskom naselju Dobrinja
    13h 26m
    0
  • Žene iz Istočnog Sarajeva čuvaju tradiciju i prirodne vrijednosti
    20h 49m
    0
  • Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Boriša Starović
    10h 26m
    0