Milići: Sutra bez struje 1.200 potrošača

19.05.2020. 09:22
0
IZVOR: Srna

Bez električne energije sutra će ostati oko 1.200 potrošača u Milićima zbog godišnjeg remonta trafo-stanice "Nova Kasaba", najavljeno je iz "Elektro-Bijeljine".

Bez struje će od 9.00 do 15.00 časova biti potrošači koji se snabdijevaju sa dalekovoda "Bohem", "Zabrđe" i "Farma brojlera", odnosno u mjestima Nova Kasaba, Skugrići, Cerska i na području od Glušca do Toljevića.

Iz "Elektro-Bijeljine" potrošače sa ovog područja mole za razumijevanje, odnosno da uvaže najavljeni zastoj kako bi adekvatno izveli neophodne radove.

Komentari 0
Povezane vijesti
Milići: Poziv za statiranje u filmu "Linija" Milići: Poziv za statiranje u filmu "Linija"
Od danas skuplja struja u Srpskoj Od danas skuplja struja u Srpskoj
Uvoz struje u BiH porastao za 316 miliona KM, šta je razlog? Uvoz struje u BiH porastao za 316 miliona KM, šta je razlog?
Najčitanije
  • Gavrilo Princip – Pucanj za slobodu
    10h 42m
    36
  • Generacija iz Ilijaša proslavila maturu koju nikada nije imala
    17h 32m
    0
  • „Kasperijada“ danas u Palama
    16h 32m
    0
  • Zgrade Parlamenta i Savjeta ministara BiH sagrađene na srpskom groblju
    17h 6m
    8
  • U Zaselju kraj Travnika uništeno između 60 i 80 pravoslavnih spomenika
    9h 55m
    0