Милићи: Сутра без струје 1.200 потрошача

19.05.2020. 09:22
0
ИЗВОР: Srna

Без електричне енергије сутра ће остати око 1.200 потрошача у Милићима због годишњег ремонта трафо-станице "Нова Касаба", најављено је из "Електро-Бијељине".

Без струје ће од 9.00 до 15.00 часова бити потрошачи који се снабдијевају са далековода "Бохем", "Забрђе" и "Фарма бројлера", односно у мјестима Нова Касаба, Скугрићи, Церска и на подручју од Глушца до Тољевића.

Из "Електро-Бијељине" потрошаче са овог подручја моле за разумијевање, односно да уваже најављени застој како би адекватно извели неопходне радове.

Коментари 0
Повезане вијести
Милићи: Позив за статирање у филму "Линија" Милићи: Позив за статирање у филму "Линија"
Од данас скупља струја у Српској Од данас скупља струја у Српској
Увоз струје у БиХ порастао за 316 милиона КМ, шта је разлог? Увоз струје у БиХ порастао за 316 милиона КМ, шта је разлог?
Најчитаније
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    22h 10m
    15
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    14h 48m
    0
  • Ненад Вуковић појачање Покрета сигурна Српска
    20h 18m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    19h 12m
    0
  • Хуманитарна свирка за Милку, Драгана и Дарка у Источном Новом Сарајеву
    20h 42m
    0