Milići: Sutra remont i isključenje 2.500 potrošača

12.06.2020. 09:45
0
IZVOR: Srna

Radnici "Elektro-Bijeljine" sutra će izvoditi godišnji remont trafostanice "Milići" zbog čega će bez električne energije biti 2.500 potrošača u gradskom i dijelu ruralnog područja ove opštine.
Iz "Elektro-Bijeljine" je najavljeno da će zastoj u snabdijevanju trajati od 8.00 do 16.00 časova.

Riječ je o potrošačima koji se snabdijevaju sa dalekovoda "Milići", "Alfa trejd", "Vukovići", "Pilana", "Derventa" i "Podgora", kao i sa trafostanice "Gunjaci" i sa mini hidroelektrana "Jovana" i "Štedrić".

Iz "Elektro-Bijeljine" ističu da su najavljeni radovi neophodni za pouzdanost sistema i kvalitet snabdijevanja potrošača električnom energijom.

Komentari 0
Povezane vijesti
Milići: Poziv za statiranje u filmu "Linija" Milići: Poziv za statiranje u filmu "Linija"
Od danas skuplja struja u Srpskoj Od danas skuplja struja u Srpskoj
Uvoz struje u BiH porastao za 316 miliona KM, šta je razlog? Uvoz struje u BiH porastao za 316 miliona KM, šta je razlog?
Najčitanije
  • Gavrilo Princip – Pucanj za slobodu
    2h 49m
    35
  • „Kasperijada“ danas u Palama
    8h 39m
    0
  • Generacija iz Ilijaša proslavila maturu koju nikada nije imala
    9h 39m
    0
  • Zgrade Parlamenta i Savjeta ministara BiH sagrađene na srpskom groblju
    9h 13m
    8
  • Služen parastos poginulim borcima iz Kasindola (FOTO)
    10h 37m
    0