Mladen Dulić na dan samoubistva zbog spornog snimka bio u Policijskoj stanici

31.10.2022. 18:24
1
IZVOR: nezavisne.com

Mladen Dulić (22) iz Laktaša, koji je u petak izvršio samoubistvo, isti dan je pristupio u Policijsku stanicu Laktaši i upoznao ovlaštena službena lica o objavljenom spornom snimku, potvrđeno je za "Nezavisne" iz Okružnog javnog tužilaštva u Banjaluci.

Naveli su da odmah preduzete sve potrebne radnje i mjere od strane dežurnog tužioca Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka i policijskih službenika iz Laktaša.

Podsjećamo, V.T. (44) radnik benzinske pumpe i D. K. (30) iz Laktaša uhapšeni su u nedjelju zbog sumnje da su počinili krivično djelo "Neovlašteno snimanje", a danas su pušteni na slobodu.

Piše: Nemanja Vukojević

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Ana 31.10.2022. 19:53
    Da policija radi svoj posao ,i reaguje na vrijeme ,mnoge nesreće bi bile spriječene ....ali to ja ta "naša "policija 🤮
Povezane vijesti
Preminula žena koju je jutros ranio suprug Preminula žena koju je jutros ranio suprug
Preminuo muškarac koji je ubio punicu i teško ranio suprugu Preminuo muškarac koji je ubio punicu i teško ranio suprugu
Ruku na sebe diglo 108 ljudi u Srpskoj: Tragične brojke alarm za društvo Ruku na sebe diglo 108 ljudi u Srpskoj: Tragične brojke alarm za društvo
Najčitanije
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    16h 35m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    14h 46m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    7h 14m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    18h 19m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    19h 33m
    0