Mladića iz Foče udarila struja, teško povrijeđen

08.09.2024. 19:37
0
IZVOR: RINA

U Priboju je došlo do stravičnog incidenta kada je mladić iz Foče zadobio teške tjelesne povrede nakon strujnog udara.

Prema riječima očevidaca, do incidenta je došlo na pribojskoj željezničkoj stanici kada se mladić popeo na vagone u namjeri da se slika za društvene mreže.

– Mladić iz Foče bio je juče kum na jednoj svadbi, jutros je poželio da se slika i popeo se na vagon, tada je došlo do jakog strujnog udara. On je teško povrijeđen – rekao je jedan od očevidaca.

Povrijeđeni mladić je vozilom Hitne pomoći prebačen prvo u pribojsku, a zatim i u užičku bolnicu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ovo je alternativni put Foča - Trnovo, jer je "pravi" zatvoren (VIDEO) Ovo je alternativni put Foča - Trnovo, jer je "pravi" zatvoren (VIDEO)
Stevanović: Zatvoren put Trnovo-Foča, ugrožena bezbjednost putnika Stevanović: Zatvoren put Trnovo-Foča, ugrožena bezbjednost putnika
Ljubomir Todović osvojio zlato i srebro na Prvenstvu Srpske za veterane Ljubomir Todović osvojio zlato i srebro na Prvenstvu Srpske za veterane
Najčitanije
  • Možda niste znali o Nevesinju
    14h 22m
    8
  • Nenad Avlijaš - čovjek koji je programirao Olimpijadu u Sarajevu
    14h 13m
    6
  • Crkva Svetog Arhanđela u Boraču svjedok mnogih istorijskih dešavanja (FOTO)
    14h 14m
    2
  • ZOI 84 Sarajevo – činjenice koje možda niste znali
    14h 31m
    37
  • Pomozimo Mijovićima iz Pala da saniraju štetu od požara (FOTO)
    14h 42m
    3