Mokro: Prilikom pretresa kuće oduzeta puška

21.06.2024. 10:11
0
IZVOR: katera.news

Policijski službenici Policijske stanice Pale juče su lišili slobode lice inicijala R.L. iz Mokrog, zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivična djela „Ugrožavanje sigurnosti“ i „Nedozvoljena proizvodnja i promet oružja ili eksplozivnih materija“.

Kako je saopšteno iz Policijske uprave Istočno Sarajevo, licu lišenom slobode je prilikom pretresa kuće u mjestu Mokro, opština Pale oduzeto vatreno oružje – puška.

O svemu je obaviješten tužilac Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo i nakon dokumentovanja predmeta protiv L.R. biće podnesen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu „Nedozvoljena proizvodnja i promet oružja ili eksplozivnih materija“ i „Ugrožavanje sigurnosti“.

Komentari 0
Povezane vijesti
Besplatna članarina za članove udruženja "Četiri plus" Besplatna članarina za članove udruženja "Četiri plus"
Pale: Konkurs za dodjelu opštinskih stipendija Pale: Konkurs za dodjelu opštinskih stipendija
"Sretenjske svečanosti" u Palama 13. i 15. februara "Sretenjske svečanosti" u Palama 13. i 15. februara
Najčitanije
  • Šulić postao savjetnik direktora OC Jahorina
    5h 57m
    6
  • U januaru rođene 32 bebe u porodilištu Bolnice „Srbija“
    9h 10m
    0
  • Bačena bomba na kuću Zdravka Čolića
    9h 16m
    2
  • Sjednica Predsjedništva Boračke organizacije sutra u Istočnom Sarajevu
    11h 51m
    0
  • U Rusiji napravljen preparat protiv raka, koji ne zahtjeva hemioterapiju
    1h 43m
    1