Mostarska studentkinja nađena mrtva, sletjela vozilom u provaliju

03.11.2019. 13:20
0
IZVOR: Srpska.info

Katarina Butrica iz Dubrovnika, studentkinja Univerziteta u Mostaru, za kojom se od juče tragalo, nažalost, pronađena je mrtva, potvrđeno je u Ministarstvu unutrašnjih poslova Hercegovačko-neretvanskog kantona.

Kako saznajemo, Butrica je svojim “citroenom” sletjela s puta u provaliju, prenosi Avaz.

Ona je iz Dubrovnika juče u 14 sati prešla granični prelaz Čepikuće i od tada joj se gubio svaki trag. Putovala je svojim automobilom “citroen C2” za Mostar, gdje je studirala,

Katarinin automobil snimljen je u 14.24 sati na prolasku kroz Ravno.

Nesreća se dogodila 500 metara od raskrsnice u Ravnom prema Ljubinju.

Nakon opsežne pretrage tog područja, u kojoj su uz policiju učestvovali pripadnici gorskih službi spašavanja, danas je u provaliji udaljenoj od puta oko 60 metara uočen njen automobil.

Nesretna djevojka juče je krenula iz Dubrovnika prema Mostaru svojim automobilom. Nakon što se porodici nije javljala na mobitel, pokrenuta je potraga za njom.

Komentari 0
Povezane vijesti
Dvoje poginulih u sudaru na putu Mostar - Nevesinje Dvoje poginulih u sudaru na putu Mostar - Nevesinje
Godišnjica osveštanja Crkve Rođenja Presvete Bogorodice u Mostaru Godišnjica osveštanja Crkve Rođenja Presvete Bogorodice u Mostaru
Oživimo Šantićev Mostar: Počinju 106. "Šantićeve večeri poezije" Oživimo Šantićev Mostar: Počinju 106. "Šantićeve večeri poezije"
Najčitanije
  • Sutra proslava jubileja crkve u Kaknju, besplatan prevoz iz Istočnog Sarajeva
    14h 37m
    0
  • Borci Sarajevsko-romanijske regije obilježavaju Mitrovdan
    19h 59m
    4
  • Vareš: Sjećanje na humanu misiju boraca Vojske Republike Srpske prema hrvatskim civilima
    14h 51m
    0
  • Boračka organizacija "Ilidžanski borac" obilježila krsnu slavu (FOTO)
    16h 54m
    0
  • Žrtva palih junaka ne smije biti uzaludna
    16h 16m
    0