Muškarac se zapalio ispred suda (VIDEO)

19.04.2024. 21:52
0
IZVOR: Agencije

Muškarac se zapalio danas ispred krivičnog suda na Menhetnu gdje je u toku suđenje bivšem predsjedniku SAD Donaldu Trampu, javljaju američki mediji.

Prema pisanju Njujork tajmsa, riječ je o mlađem muškarcu koji se polio zapaljivom tečnošću u parku Kolekt Pond, preko puta zgrade suda.

List navodi da je 20-ak osoba, vrišteći, pobjeglo iz parka.

Trampu se sudi za navodno falsifikovanje poslovne dokumentacije u slučaju tajnih novčanih isplata porno glumici Stormi Danijels i prijeti mu kazna zatvora do 10 godina.

Bivši predsjednik SAD se izjasnio da nije kriv po 34 tačke optužnice.

Suđenje bi trebalo da traje šest do osam nedjelja.

Komentari 0
Povezane vijesti
Tramp: Putin se ne plaši Evrope Tramp: Putin se ne plaši Evrope
Tramp: Osiguraćemo da novi vođa Irana ne predstavlja prijetnju Tramp: Osiguraćemo da novi vođa Irana ne predstavlja prijetnju
Tramp: Borbene operacije će trajati dok se ne ostvare ciljevi Tramp: Borbene operacije će trajati dok se ne ostvare ciljevi
Najčitanije
  • Najmlađi stradalnici NATO agresije: Za 78 krvavih dana 79 dječjih žrtava
    46m
    8
  • Današnji dan najteži je porodici Tošović: Mariji je NATO bomba ubila bebu i supruga
    46m
    1
  • Han Pijesak: Nepoznati počinilac usmrtio psa na imanju
    21h 58m
    0
  • Posne lazanje sa špinatom
    30m
    0
  • Poetsko veče u znak sjećanja na Mihajla Vitora – prepuna sala i vrtlog emocija u Kulturnom centru Istočno Novo Sarajevo (FOTO)
    12h 50m
    0