Muškarac ušao u školu u Zenici i napao učenika

11.02.2025. 10:18
0
IZVOR: srna.rs

Učenik Mješovite srednje Industrijske škole u Zenici lakše je povrijeđen nakon što ga je u učionici fizički napao 21-godišnji muškarac čiji su inicijali A.K, rekao je Srni portparol MUP-a Zerničko-dobojskog kantona Samir Valentić.

 

Valentić je istakao da je juče oko 15 časova A.K. u većoj grupi učenika nakon velikog odmora ušao u školu i napao učenika.

On je rekao da su učeniku povrede konstatovane u Kantonalnoj bolnici u Zenici.

Valentić je naveo da je dogođaj okvalifikovan kao krivično djelo nasilničko ponašanje i potvrdio da će policija nastaviti rad na dokumentovanju ovog slučaja.

On dodaje da će počinilac biti pozvan na razgovor, jer nije pronađen tokom jučerašnjeg dana.

Komentari 0
Povezane vijesti
Pritvor ocu i sinu koji su pretukli ljekara i medicinske tehničare Pritvor ocu i sinu koji su pretukli ljekara i medicinske tehničare
Zenica: Otac i sin pretukli doktora i medicinske tehničare Zenica: Otac i sin pretukli doktora i medicinske tehničare
Poznat stepen povreda lovca koga je napao medvjed na području Igrišta Poznat stepen povreda lovca koga je napao medvjed na području Igrišta
Najčitanije
  • Zločin u Varvarinu
    14h 36m
    3
  • Održana konstitutivna sjednica Skupštine grada Istočno Sarajevo
    9h 23m
    2
  • Desetogodišnjica mature 51. generacije maturanata iz Han Pijeska
    13h 49m
    0
  • U parku „Gavrilo Princip“ slavlje povodom kraja osnovne škole
    6h 23m
    0
  • Zabilježeno u Rogatici – Svaki kutak botanička bašta
    12h 17m
    1