Na liječenju u kovid bolnicama 60 pacijenata

08.01.2021. 10:28
0
IZVOR: Srna

Na liječenju u kovid bolnicama u Bijeljini je 60 pacijenata od kojih je više od polovine sa teškom kliničkom slikom, saopšteno je iz Bolnice "Sveti vračevi".

Vitalno je ugroženo 16 oboljelih, a na respiratorima je sedmoro hospitalizovanih.

U toku jučerašnjeg dana bila su tri prijema u kovid bolnicama.

- Stanje je nepromijenjeno u odnosu na prethodne dane, manji je broj prijema, ali i dalje je veći broj sa teškom kliničkom slikom - navodi se u saopštenju.

Zbog velikog broja zainteresovanih za pi-si-ar /PCR/ testiranje, PCR laboratorija Bolnice "Sveti vračevi" u Bijeljini vanredno će raditi i sutra, odlučeno je na sastanku Kriznog štaba Bolnice.

Prijem uzoraka vršiće se od 7.00 do 9.00 časova, a nalazi će biti izdavani u nedjelju, 10. januara, na mikrobiologiji.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ekipe iz Bijeljine najbolje na Republičkom takmičenju iz prve pomoći Ekipe iz Bijeljine najbolje na Republičkom takmičenju iz prve pomoći
Oslobađanje Bijeljine 1992. godine Oslobađanje Bijeljine 1992. godine
Sjećanje na pilota majora Zorana Radosavljevića Sjećanje na pilota majora Zorana Radosavljevića
Najčitanije
  • Sjećanje na Predraga Pekija Lasicu: Čovjek pobjedničkog kova
    22h 3m
    11
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    16h 55m
    15
  • Opština Pale: Obavještenje
    19h 47m
    0
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    9h 33m
    0
  • Mladić iz Sarajeva teško povrijeđen nakon pada sa krova automobila u pokretu
    20h 39m
    1