Na terenu poginuo radnik Elektrodistribucije

14.04.2022. 10:23
0
IZVOR: Srpska.info

Radnik Elektrodistribucije Kneževo N. K. poginuo je juče prilikom izvođenja radova na elektro mreži u selu Rađići, potvrđeno je u Policijskoj upravi Banjaluka.

Policijskoj stanici Kneževo juče je od strane radnika Doma zdravlja prijavljeno da je u navedenu ustanovu dovezen N.K. koji je prilikom izvođenja radova na elektro mreži u mjestu Rađići, opština Kneževo, smrtno stradao.

– Uviđaju je prisustvovao i inspektor Inspektorata Republike Srpske. O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka, koji je naložio da se u Zavodu za sudsku medicinu Republike Srpske izvrši obdukcija beživotnog tijela, te preduzmu mjere i radnje na utvrđivanju činjenica i okolnosti ovog događaja – pojasnila je portparol ove Uprave Danijela Mučibabić.

Komentari 0
Povezane vijesti
Bez napajanja pojedine trafostanice u pet opština Bez napajanja pojedine trafostanice u pet opština
U Pazariću poginuo radnik pri padu sa stambenog objekta U Pazariću poginuo radnik pri padu sa stambenog objekta
Visoka cijena jeftine radne snage Visoka cijena jeftine radne snage
Najčitanije
  • Da se ne zaboravi: Egzodus 1996. godine
    9h 6m
    12
  • Živi i mrtvi sarajevski Srbi u istoj koloni
    9h 34m
    7
  • Lazar Drljača -Tražim pomilovanje
    40m
    2
  • Sudar na Vracama, jedno lice teško povrijeđeno
    10h 32m
    1
  • Nije mala naša muka
    22h 57m
    0