Najavljeni prekidi električne energije

06.03.2025. 08:41
1
IZVOR: katera.news

Iz Elektrodistribucije Pale obavještavaju potrošače u Palama i Foči da će, zbog planiranih radova, danas doći do privremenih prekida u isporuci električne energije.

U Palama će, zbog radova na niskonaponskoj mreži TP “Čelina“, doći do privremenog  prekida u isporuci električne energije u periodu od 8.30 do 14.00 časova potrošačima u naselju Čelina.

Takođe, zbog radova na niskonaponskoj mreži TP “Kadino selo 3“, doći će do privremenog  prekida u isporuci električne energije u periodu od 8.30 do 14.00 časova potrošačima  u dijelu naselja Kadino Selo prema Kržulju.

U Foči će, zbog radova na 10 kV vodu Naselje, doći do privremenog prekida u isporuci električne energije u vremenskom periodu od 8.00 do 17.00 časova potrošačima u naseljima Zakmur i Trbušče

Zbog radova na 10 kV vodu Zavajt,  doći će do privremenog prekida u isporuci električne energije u vremenskom periodu od 9.00 do 16.00 časova potrošačima u naseljima: Čelebići, Zavajt, Meštrevac, Saš, Zlatni Bor, Gornja Dragočava, Donja Dragočava, Bakić i Dragočavski potok.

Zbog radova na 10 kV vodu Jošanica,  doći do privremenog prekida u isporuci električne energije u periodu od 8.00 do 15.00 časova potrošačima u naseljima: Filipovići, Cape, Željevo, Brajići, Borovinići i Lazija.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Ćosa 06.03.2025. 11:34
    Ugasi te je skroz j.... vas otac
Povezane vijesti
Prekid u isporuci električne energije u Palama i Foči Prekid u isporuci električne energije u Palama i Foči
Sutra prekid električne energije u Istočnoj Ilidži Sutra prekid električne energije u Istočnoj Ilidži
Obavještenje o planiranim prekidima električne energije Obavještenje o planiranim prekidima električne energije
Najčitanije
  • Strijelac kažnjava grešku (Dvanaest žigosanih, priča treća)
    4h 16m
    6
  • Šehovac: Građani Istočnog Sarajeva i Srpske ne razmišljaju ni o kakvoj radikalizaciji
    22h 42m
    32
  • Višković: Nema više stranačkog zapošljavanja u javnim firmama
    19h 56m
    14
  • Kako je nastala najpoznatija fotografija na svijetu
    4h 19m
    0
  • Na dionici Pale-Ljubogošta obustava saobraćaja zbog rekonstrukcije saobraćajne nesreće
    2h 51m
    5