Nakon zlatnih medalja, poraz za Saru Ćirković u Parizu

27.07.2024. 19:26
0
IZVOR: glassrpske.com

Tajlanđanka Jutamas Jitpong pobijedila je Saru Ćirković poslije tri runde 4:1 odlukom sudija u kategoriji do 54 kilograma.

Ovim porazom Sara je eliminisana sa turnira.

Bokserka Sara Ćirković je evropska i svjetska omladinska šampionka, koja je obilježila 2024. godinu osvajanjem dva zlatna odličja na najeminentnijim takmičenjima do 22 godine.

Nakon zlata na evropskom i svjetskom prvenstvu u konkurenciji juniorki, zatim zlata na evropskom prvenstvu do 22 godine, učestvovala je na Olimpijskim igrama u Parizu.

Sara je za nevjerovatno kratko vrijeme prošla put od ponosa rodnog Bratunca i Zvornika u kom trenira, do ponosa Republike Srpske, a i ponosa Srbije kojoj je donijela svjetsko i evropsko zlato, a sada i vizu za Olimpijske igre.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ćirković: Hvala za ogromnu podršku, veoma sam srećna Ćirković: Hvala za ogromnu podršku, veoma sam srećna
Sara Ćirković se okitila i svjetskom bokserskom titulom Sara Ćirković se okitila i svjetskom bokserskom titulom
Ćirković: Ulazim u ring sa željom da pobijedim Ćirković: Ulazim u ring sa željom da pobijedim
Najčitanije
  • Mihajlo Golub najmlađa beba u Istočnom Novom Sarajevu (FOTO)
    18h 48m
    2
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    6h 48m
    3
  • Marija Kiri - Fizičarka i hemičarka, dvostruka dobitnica Nobelove nagrade
    5h 32m
    0
  • Ostavljanje djece u automobilu i na deset minuta može biti kobno
    5h 30m
    0
  • Najmlađa i beba sa najviše braće i sestara u Rogatici Dušan Mijatović
    6h 24m
    1